Menu
Obec Dýšina
ObecDýšina

Technická četa OÚ Dýšina

Vedoucí technické čety: 

Václav Bradáč. tel: 725 757 850

Zástupce vedoucího tech. čety:

Pavel Holman, tel: 728 221 137

 

Nové vozidlo pro obec Dýšinu

Nové vozidlo pro obec Dýšinu

Datum: 6. 12. 2016

Do Dýšiny bylo dodáno nové vozidlo.

Nepořádek a černé skládky v obci

Nepořádek a černé skládky v obci

Datum: 18. 7. 2016

Co všechno se najde na obecních a veřejných pozemcích?

Technická četa má pomocníky ze zahraničí.

Technická četa má pomocníky ze zahraničí.

Datum: 18. 8. 2010

Zahraniční studenti začali pracovat na Malém náměstí na úpravě živých plotů, které za rok vyrostli do značné výšky.Viz. foto.

Webové stránky obce Dýšina jsou  nyní sledovány až v Japonsku.

Webové stránky obce Dýšina jsou nyní sledovány až v Japonsku.

Datum: 27. 8. 2009

Zahraniční studenti, kteří již třetím dnem pracují v naší obci s technickou četou, se včera, ale i dnes t.j. 27.8.09, mohli spojit po internetu se svými blízkými. E-maily směřovaly do Polska , Španělska, Japonska, Turecka i Korei. V základní škole, kde jsou ubytováni,jim to se souhlasem ředitele, umožnila velice vstřícná a ochotná paní učitelka Křížková, která na úkor svého volna s nimi zůstala v počítačové učebně do pozdních odpoledních hodin,aby se mohli spojit se svými rodinami. " Paní učitelko Křížková děkujeme!" (Foto: zleva studentka z Japoska, p. učitelka Křížková)

Technická četa je rozšířena o studenty z celého světa.

Technická četa je rozšířena o studenty z celého světa.

Datum: 26. 8. 2009

Studenti z celého světa, kteří od 25.8. 2009 pracují v naší obci v rámci dobrovolnického tábora, dobře doplnili chybějící zaměstnance technické čety, kteří jsou na dovolené, nebo jsou delší dobu v pracovní neschopnosti. Pracují zde druhý den a již je za nimi vidět kus práce. Včera, t.j. v úterý 25.8. začeli zastřihávat živé ploty v parku u bytových domů na Malém náměstí a dnes druhá skupina čistí chodníky v prostoru náměstí. Viz přiložené foto.

Nový kříž na hřbitově je již na svém místě.

Nový kříž na hřbitově je již na svém místě.

Datum: 24. 8. 2009

Kdo navštíví místní hřbitov nebude již vzhlížet na prázdný podstavec uprostřed hřbitova. Dne 24.8.2009 pracovníci technické čety Obecního úřadu v Dýšiné osadili kříž nový, který sami vyrobili a i ukřižovaný Ježíš dostal nový nátěr. Vlastní podstavec by také zasloužil opravu, ale o tom bude asi přemýšlet nyní pan farář. Ten má také v úmyslu tuto neděli po mši svaté nový kříž se svými farníky navštívit a "posvětit" jej.

Mobilní aplikace


ČEZ Distribuce – Plánované odstávky