UPOZORNĚNÍ PRO OBČANY! Máme nahlášený případ vykradení automobilu v naší obci během dne a vloupání do garáže. Upozorňujeme občany, aby dbali zvýšené opatrnosti, zabezpečili si své vozy a v žádném případě nenechávali v autech cennosti ani osobní doklady.  Policie žádá obyvatele, aby na linku 158 neprodleně hlásili pohyb cizích osob, vozidel nebo nestandardní jednání.

O nás

O násOkrašlovací spolek byl založen v roce 1909 pod názvem "Okrašlovací spolek pro Novou Huť a okolí" v letovisku Nová Huť, která je součástí obce Dýšina. Činnost spolku byla přerušena v roce 1949. K obnovení činnosti došlo v roce 1999 pod upraveným názvem "Okrašlovací spolek pro Novou Huť a Dýšinu".

V současnosti se snaží spolek jednak navázat na tradice z první poloviny 20. století, současně se snaží rozvíjet řadu nových aktivit pozdvihujících kvalitu života v obci.

Základní cíle spolku jsou dány jeho stanovami. (575.63 kB)