Upozornění na vykrádání rodinných domů v Dýšině a Nové Huti

Vážení spoluobčané, obdrželi jsme sdělení, že v Dýšině a Nové Huti, dochází v poslední době k vykrádání domů, bytů a sklepů.

Žádáme o obezřetnost a důkladné zabezpečení vašich nemovitostí.V případě zjištění, že se ve vašem okolí pohybují neznámé podezřelé osoby, volejte prosím Policii České republiky tel.158

O nás

O násOkrašlovací spolek byl založen v roce 1909 pod názvem "Okrašlovací spolek pro Novou Huť a okolí" v letovisku Nová Huť, která je součástí obce Dýšina. Činnost spolku byla přerušena v roce 1949. K obnovení činnosti došlo v roce 1999 pod upraveným názvem "Okrašlovací spolek pro Novou Huť a Dýšinu".

V současnosti se snaží spolek jednak navázat na tradice z první poloviny 20. století, současně se snaží rozvíjet řadu nových aktivit pozdvihujících kvalitu života v obci.

Základní cíle spolku jsou dány jeho stanovami. (575.63 kB)