Cyklistický závod "GRAND PRIX WEST BOHEMIA 2024" ve dnech 27.4. - 28.4.2024 - omezení provozu od 8:30 - 18:30 h.

Průjezd povolen dle pokynů pořadatelů v sobotu po směru závodu Kyšice - Dýšina - Chrást, v neděli po směru závodu Chrást - Dýšina - Kyšice.

Vycházka s ing. Petrem Mikotou na Kokotsko, 4. 11. 2018

Snad není v Dýšině nikdo, kdo by nevěděl, kde je Kokotsko, a kdo by sem nechodil na procházku, na borůvky, houby, či se jen projít. Přesto, nebo právě proto, každá možnost si poslechnout výklad odborníka stále láká. Nejinak tomu bylo letošního 4. listopadu, kdy náš okrašlovací spolek požádal ing. P. Mikotu o komentovanou vycházku. Zájem byl nad očekávání obrovský, viz foto. Uvažovaný vycházkový okruh je patrný z přiložené mapky. Vše se ale nestihlo – den je v listopadu krátký a tak se můžeme těšit na další setkání někdy příště.

Mapa vycházkového okruhu zde.

Datum vložení: 4. 12. 2018 8:03
Datum poslední aktualizace: 4. 12. 2018 8:09