Cyklistický závod "GRAND PRIX WEST BOHEMIA 2024" ve dnech 27.4. - 28.4.2024 - omezení provozu od 8:30 - 18:30 h.

Průjezd povolen dle pokynů pořadatelů v sobotu po směru závodu Kyšice - Dýšina - Chrást, v neděli po směru závodu Chrást - Dýšina - Kyšice.

Májová slavnost v Paškově parku 26. 5. 2018

Na třetí květnový víkend se sešly snad všechny dýšinské slavnosti: kostelní noc, dýšinská pouť na návsi a v jednotlivých domácnostech, jarmark na faře i Májová slavnost v Paškově parku.

Dalo by se říci, že jsme v Paškově parku ostrouhali – připravili jsme ve velikém zdarma velkou nabídku knih i čítárnu, výstavu na plotě „90 let Paškova parku“. Na bíle prostřených stolech zářily krásné vazby kytic, v nabídce byly skvělé moučníky, několik druhů kávy, hrála zajímavá hudba.

Prostě se nepovedlo, park bys sice vyzdobený a nachystaný, ale lidé nepřicházeli… I to se může přihodit ….

Datum vložení: 17. 7. 2018 7:05
Datum poslední aktualizace: 17. 7. 2018 7:06