Vycházka Nová Huť a přilehlé ostrovy, 14. 12. 2019

VII. ročník sobotní předvánoční vycházky 14. 12. 2019 byl jako vždy pohodový, ale také hodně vlhký až mokrý. Nicméně již „prověřená“ skupina vycházkymilovných lidiček to nevzdala, a dokonce se přidali dřívější kamarádi a známí – přišlo 25 nadšenců. Už se ani „nekontrolovalo“, zda má každý deset dnů před Štědrým dnem umytá okna, vyprané záclony a upečené aspoň jedno cukroví…

Naše trasa vedla ze Starého Plzence přes Radyni a Andrejšky do Černic. Řada účastníků odsud měla řadu lezeckých zkušeností, množství vzpomínek na dřívější kamarády, o které se podělili s ostatními.
Lesy mezi Starým Plzencem a Černicemi s nejvyšším vrcholem Radyní (567 m) nabízejí chráněné území, žlutou a červeně značenou turistickou trasu, NS Staroplzeneckou a NS Skalní stezku, výhledová místa, lezecké skály i posezení ve Starém Plzenci a v Černicích. Bylo tady dobře!

Datum vložení: 2. 2. 2020 19:11
Datum poslední aktualizace: 2. 2. 2020 19:13