Upozornění na vykrádání rodinných domů v Dýšině a Nové Huti

Vážení spoluobčané, obdrželi jsme sdělení, že v Dýšině a Nové Huti, dochází v poslední době k vykrádání domů, bytů a sklepů.

Žádáme o obezřetnost a důkladné zabezpečení vašich nemovitostí.V případě zjištění, že se ve vašem okolí pohybují neznámé podezřelé osoby, volejte prosím Policii České republiky tel.158

32. jízda historických vozidel okolím Plzně dne 28.5.2022

Kdy: 28. 5. 2022 9:00 - 17:00

Kde: Plzeň

32. jízda historických vozidel okolím Plzně dne 28.5.2022

Typ akce: historické akce (jízda historickými vozidly)
Bezbariérový vstup na akci Vstup na akci povolen se zvířaty Akce je vhodná pro děti

Informujeme Vás, že Veteran Car Club Plzeň bude v sobotu 28. 5. 2022 pořádat tradiční akci – 32. Jízdu historických vozidel okolím Plzně.

Jedná se o sportovně společenskou akci, jejíž nedílnou součástí je výstava historických vozidel z předválečného období po rok 1968 a jízda těchto vozidel po trati v délce cca 90 km.

Pojedeme za běžného provozu po silnicích II. – III. třídy a nejedná se o rychlostní rallye.

Celá tato nekomerční akce je koncipovaná tak, aby byla zajímavá nejen pro účastníky jízdy, ale i pro obyvatele Plzně a všech obcí ležících na trase, kde jsou naplánované četné zastávky.

Start akce je v Autokempu Ostende u Boleveckého rybníka, kde se koná i výstava, na kterou je zvána široká veřejnost a to bezplatně – nevybíráme žádné vstupné.

Trasa akce: Plzeň Bolevec (autocamp Ostende) – Plzeň Doubravka - Červený Hrádek – Kyšice – Letkov – Tymákov – Mokrouše – Lhůta – Šťáhlavy – Šťáhlavice – Kornatice – Milínov – Lipnice – Těnovice – Spálené Poříčí – Šťítov – Žákava – Nezvěstice – Šťáhlavy - Starý Plzenec – Kyšice – Dýšina – Chrást – Druzdová – Senec – Plzeň Bolevec (autocamp Ostende)

Během jízdy budou pro účastníky připraveny soutěže spojené s motoristickou tematikou – např. jízdy zručnosti, opravy strojů na čas, otázky z historie motorismu.

Akci podporuje Plzeňský Kraj, městská část UMO 1 a Nadace 700 let města Plzně.

Projíždět obcí Dýšina budeme v cca 14 až 16h

Za VCC Plzeň s pozdravem