Pivní slavnosti, Obec Dýšina, 2. 9. 2017, náves, 12:00 hodin

Kde: Dýšinská náves

Dýšinské pivní slavnosti

Pivní slavnosti, Obec Dýšina, 2. 9. 2017, náves, 12:00 hodin

Typ akce: gastronomie (degustace piv), ostatní (slavnost)

Klub malých pivovarů Plzeň a Obec Dýšina zve všechny příznivce dobrého piva na tradiční Pivní slavnosti, které se budou konat v sobotu 2. září 2017 od 12:00 hod. na dýšinské návsi. Účast na této akci přislíbilo 20 pivovarů, budete moci ochutnat přes 60 druhů piv, ochutnat občerstvení od Klubu malých pivovarů a Krakonošů a výbornou kávu od Pappa caffe Plzeň. V průběhu odpoledního programu vystoupí hudební skupiny a soubory:                                   13:00 RUS - Rozumně umělecký soubor (swing)                                                                                  14:30 The Shower                                                                                                                                          16:00 Gutta (oldies)                                                                                                                                      19:30 Frajara Putika                                                                                                                                      21:00 Homer Street.                                                                                                                                             Těšit se také můžete na tradiční soutěže v pití piva, silácké soutěže a další. Na Vaší návštěvu se těší Klub malých pivovarů Plzeň a Obec Dýšina.

Adresa místa konání

Dýšinská náves, Dýšina

Autor: Bc. Václava Zelenková

Informace od nás

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Diář starosty obce